سایر خدمات هورین

سفارش شما با موفقیت ثبت شد.

کارشناسان ما جهت هماهنگی‌های بعدی به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

سایر خدمات هورین

هورین در زمینه های دیگری مثل مهاجرت تحصیلی به کشورهای مختلف، مشاوره در انجام امور پروژه و مقاله، تالیف و مجوز و چاپ کتاب، ترجمه، طراحی سایت و … نیز فعالیت می کند.

آموزشگاه فنی و حرفه‌ای

در آموزشگاه هورین کلاس های عمومی و خصوصی به صورت آنلاین و آفلاین زیر نظر متخصصین مجرب در دوره های مختلف برگزار می گردد. همه شهریه ها براساس شهریه مصوب سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی با اخذ پذیرش در دانشگاه های مختلف در کمترین زمان و با امکان دریافت پذیرش های ویژه برای دانشجویان با هر سطحی

تالیف و چاپ کتاب

در موسسه هورین کلیه خدمات مربوط به کتاب از قبیل استخراج و اخذ مجوز و چاپ در كوتاهترین زمان و بهترین كیفیت ممكن تحت نظر انتشارات صورت می گیرد.

شبیه سازی و تحلیل آماری پروژه

در موسسه هورین کلیه خدمات مربوط به شبیه سازی و تحلیل آماری پروژه های دانشجویی تحت نظر هفتاد هزار پژوهشگر مجرب مشاوره داده می‌شود.

خدمات طراحی سایت

طراحی سایت هورین از تکنولوژی‌های نو و جدیدترین فناوری و استانداردها برای خلق وب سایت‌هایی زیبا و کاربردی در چند مرحله و طبق خواسته مشتریان استفاده می‌کند.

خدمات مقاله

موسسه هورین با ایجاد شبکه‌ای از محققین تراز اول، اساتید برجسته و داوران بین‌المللی ژورنال‌های معتبر داخل و خارج از کشور، ضمن انتخاب ژورنال متناسب با مقاله شما، تمام مراحل پذیرش تا چاپ آن را پیگیری می‌نماید.

ترجمه

دپارتمان ترجمه هورین با در نظر گرفتن مترجمان متخصص جهت ترجمه متون تخصصی در تمامی رشته‌های دانشگاهی سعی دارد که ترجمه‌های شما را به صورت کاملاً تخصصی انجام دهد.

Layer 1